niedziela, 9 czerwca 2013

Metamorfoza Hali

Przedstawiam Wam pierwszą uwiecznioną przeze mnie metamorfozę oraz jej bohaterkę- moją przyjaciółkę. Hala wybierała się na wesele i poprosiła mnie o zmalowanie makijażu na tą okazję, jednak zastrzegła, że nie może być zbyt mocny. Na co dzień używa ona minimalistycznego zestawu: podkładu, pudru, różu i tuszu do rzęs.

Na początek ujednoliciłam kolor skóry podkładem, wybrałam mineralny Annabelle Minerals, ponieważ Hala ma suchą i wrażliwą skórę. Następnie musiałam delikatnie musnąć wystające części twarzy bronzerem, aby twarz nie odcinała się od reszty ciała, bo mino że Hala ma bladą cerę, to specjalnie na imprezę opaliła się samoopalaczem. Wykonturowałam twarz i nadałam jej życia za pomocą delikatnego odcienia różu.

Zaznaczyłam brwi, rozświetliłam łuk brwiowy jasną kredką. Wycieniowałam oczy używając neutralnych, eleganckich brązów- myślę że takie przyciemnienie pięknie uwydatniło jej kolor oczu :)

Namalowałam kreskę z niezbyt mocno wyciągniętą "jaskółką". Linię wodną potraktowałam jasną kredką, aby dodać oku świeżości.

Dokładnie wytuszowałam rzęsy, usta musnęłam jasną pomadką w kremie i błyszczykiem.Oto efekt końcowy:Żałuję, że nie zdążyłam zrobić zbliżeń oka, ale czas naglił ;)

Użyłam:
Podkład: Annabelle Minerals- kryjący, odcień golden fairest
Puder: Artdeco Fixing Powder
Róż: Paese
Bronzer: TheBalm Bahama Mama
Brwi: Catrice Eyebrow Set
Korektor: Maybelline Affinitone 01
Cienie: Inglot, Miyo
Kreska:  Maybelline Lasting Drama Gel Liner (black)
Rzęsy: Max Factor Clump Defy

Usta: Essence Stay Matte Lip Cream (velcet rose) + błyszczyk H&M

1 komentarz:

Twoje komentarze karmią mojego bloga :)