sobota, 4 stycznia 2014

Nowe okulary Lubego od Firmoo :) +ROZDANIE

W grudniu napisała do mnie Jessica z Firmoo- salonu optycznego online- z propozycją współpracy. Zapytała, czy nie chciałabym wypróbować i zrecenzować na blogu ich okularów. Już miałam odpisywać że nie, że wady wzroku nie mam, a w zerówkach chodzić i tak nie będę ;) Ale w ostatniej chwili przypomniało mi się, że mój Luby przecież ma mocno zniszczone okulary i ciągle odwleka kupno nowych (szkła korygujące jego dość nietypową wadę są w Polsce bardzo drogie). Zapytałam, czy mogliby mi przysłać okulary dla M. i tak też się stało :)
Na stronie www.firmoo.com wybraliśmy oprawki za pomocą Virtual Try-On System, czyli wirtualnej przymierzalni- wgraliśmy kilka zdjęć, podaliśmy odległość między źrenicami i tym sposobem mogliśmy dopasować oprawki do kształtu twarzy Lubego :) Firmoo chwali się, że 98% ich klientów idealnie dopasowuje swoje okulary za pomocą tego systemu, w naszym przypadku też się udało, więc chyba się sprawdza :)

Padło na model  #BC6112-1 w kolorze black


Następnie trzeba podać wszystkie dane z recepty (w przypadku okularów korekcyjnych oczywiście). W razie jakichkolwiek problemów załoga firmy chętnie pomaga i odpowiada na pytania, więc nie ma obaw, że coś źle zamówimy. Zresztą na stronie wszystko jest dokładnie opisane.

Przesyłka z Szanghaju dotarła do nas niewiarygodnie szybko- tuż po świętach. A okulary okazały się być naprawdę solidnie wykonane :) Dodatkowo z zestawie otrzymaliśmy twarde oraz miękkie etui, ściereczkę do czyszczenia szkieł, zapasowe noski i śrubeczki oraz malutki śrubokręt- breloczek. Naprawdę- pełna profeska :D Jestem pod wrażeniem!
Ceny w Firmoo są wyjątkowo przystępne, szczególnie w porównaniu z salonami optycznymi w Polsce.
Przykładowo Luby za swoje okulary korygujące dość nietypową wadę z astygmatyzmem jakieś 6 lat temu zapłacił w Polsce ponad 1000zł (sic!). Kupując w Firmoo zapłaciłby 74$ z przesyłką, czyli jakieś 220 złotych. To prawie 5 x mniej!

Co więcej dla nowych klientów salon przygotował fantastyczną promocję- pierwsza para okularów gratis! Płacicie więc tylko za przesyłkę (niecałe 19$) i możecie się cieszyć nowymi, modnymi okularami :)


Dodatkowo, specjalnie dla Was Firmo podarowało mi 5 voucherów zniżkowych na kwotę 30$ na zakup okularów z serii classic.

Jeśli ktoś z Was miałby ochotę na zakup okularów ze zniżką, wystarczy wysłać do mnie maila. Zniżka obowiązuje do końca miesiąca.

I na koniec informacja dla blogerów:

Jeśli macie ochotę na współpracę z Firmoo, kliknijcie TUTAJ :)


Koniec prywaty, to był mój Luby, który twierdzi że nie jest fotogeniczny i musiałam go trochę przymusić do tej sesji :D

1 komentarz:

  1. fajne oprawki, pasujące do owalu twarzy i brawo dla Lubego za to, że odważył się zaprezentować na blogu:)

    OdpowiedzUsuń

Twoje komentarze karmią mojego bloga :)